O mnie


Najpierw przez 6 lat wegetarianin, od ponad 4 weganin. Pochodzę z Podkarpacia (gdzie okresowo pomieszkuję, ale raczej rzadko i raczej krótko). Będąc "poprawnym politycznie" zamieszkuję obecnie w Zagłębiu (Sosnowiec taki piękny) i bywam na Śląsku.

Jeśli szukasz pomocy w przejściu na weganizm lub w czymś innym (program vegan buddy, nie, nic związanego z buddyzmem) lub szukasz czegoś innego to śmiało się ze mną kontaktuj. Wprawdzie potrafię być czasem irytującą osobą, ale raczej da się wytrzymać. Moi znajomi jakoś dają radę. (o dziwo) Jeśli nie znasz żadnych wegan w swojej okolicy i szukasz kontaktu z takowymi osobnikami, też pisz. Można mnie spotkać zazwyczaj na Katowickiej Kuchni Społecznej, której od jakiegoś czasu jestem współorganizatorem (tak, te zajebiste torty są najczęściej moje) i innych tego typu wydarzeniach na Śląsku (i w Zagłębiu). Zdarza mi się zahaczyć też o Kraków. Jeśli zobaczysz mnie gdzieś na żywo, a będziesz mieć ochotę na nawiązanie konwersacji, nie bój się podejść, nie gryzę.

W weganizmie nie dążę  do ideału i prawdy objawionej, nie lubię popadać na tym punkcie w skrajność i obsesję. Nie przeszedłem na weganizm z powodów zdrowotnych (z resztą można to dostrzec po niektórych przepisach) co jednak nie znaczy, że jem byle co i nie zwracam uwagi na składniki odżywcze. Nie boję się glutenowego potwora. Pomimo, że na weganizm przeszedłem z powodów etycznych, nie kocham zwierząt, większości z nich nawet nie lubię i z pewnością nie nazwałbym siebie miłośnikiem zwierząt (szok).

kontakt: veganzaveganza@gmail.com
lub fanpage na fb

Like us on Facebook

Subscribe