Info o blogu

O co chodzi z tym g+1
 To tzw rekomendacja strony. Jeżeli mój blog przypadnie Ci do gustu to możesz go zarekomendować innym. Mile widziana pomoc w rozwoju bloga :)

Facebook
Blog ma swój profil na Facebooku. Na bieżąco dodaje tam informacje o przepisach itd. Jeśli więc chcesz być na bieżąco, a nie chce Ci się sprawdzać bloga to coś w sam raz dla Ciebie! Gdy tylko coś się pojawi na blogu, na Facebooku zobaczysz posta z bezpośrednim linkiem. Wystarczy polubić.

Weganizm, spróbujesz?
To program mający na celu promocję wegańskich blogów. Więcej informacji i lista wszystkich blogów tutaj:
http://empatia.pl//str.php?dz=131

Vegan Buddy
Kolejny projekt wegański. O co chodzi? Cytuję:
"Ci z nas, którzy już są weganami/wegankami, wiedzą, że niezwykle pomocny w procesie zmiany diety są osoby z doświadczeniem, które dadzą dobrą wskazówkę, jak i z czego zrobić najlepsze wegańskie ciasto, poinformują, gdzie można znaleźć fajne nieskórzane buty, i co najważniejsze, jak przyrządzić tofu, żeby dobrze smakowało."
No dobra, dobra, z tymi butami to może nie jest aż tak różowo ;)
Tak wiec jeśli chcesz przejść na weganizm lub po prostu szukasz kontaktu z innymi weganami to służę swoją osobą. Aha i mieszkam obecnie w Gliwicach. 

Kategorie
Przydatne jeśli szukasz czegoś konkretnego. Jednak obiad może być śniadaniem, a kolacja obiadem. Przynajmniej w moim przypadku.

Blogi
Hej, nie jestem sam, jest nas więcej, wegańskich blogerów!

To jest paskudne
No cóż, nie zagwarantuję, że na pewno wszystko będzie Ci smakowało. Ja np nie lubię gotowanej fasolki szparagowej, ale ta sama fasolka szparagowa starta i podsmażona jest pyszna. Kwestia smaku.

Rodzaje przepisów
a) normalny przepis czyli po prostu fotki ze względnie dokładnym przepisem
b) pomysł na ... czyli nie do końca przepis. Zazwyczaj zdjęcie i krótki opis tego co jadłem. Bardzo często gotuje na oko i ciężko mi podać dokładne proporcje. A jak wyjdzie coś fajnego to szkoda się nie podzielić ;)

Like us on Facebook

Subscribe