Wegańskie zakupy - lipcowe promocje

12:33

Warto obserwować lokalne sklepy i wertować promocje. Naprawdę. Wczoraj się o tym przekonałem i dzięki byciu uważnym, nakupiłem mnóstwo awokado, o radości, po 99gr/szt! I to na dodatek tej smacznej odmiany co jest nieco ciemniejsza i ma chropowatą skórkę. Nie wiem jak się ona nazywa, ale ten rodzaj owoców bardziej mi smakuje i może dłużej poleżeć, bo nie psuje się tak jak ta odmiana o gładkiej skórce. Ponadto wszystkie owoce melonowate w cenie 2,56zł/kg. To wszystko w Tesco. Kupiłbym jeszcze arbuzy i więcej melonów, ale jeszcze mam daleko do Tesco. Niebawem to się zmieni.


Oczywiście znajdzie się ktoś, kto zarzuci, że są sezonowe owoce i warzywa. Owszem, są. Jem ich w ch* dużo. Są nawet dni, w czasie których jestem nieintencjonalnie na witarianizmie, bo jem same owoce i piję koktajle z surowych warzyw. Szczególnie polecam buraki z jabłkami.

A tu kolejne zakupy. Dużo niebieskich owoców. Borówki po 15/kg. Czereśnie jak były drogie, tak drogie są nadal i tanie chyba już nie będą (16zł/kg). Niestety nie mogę nigdzie na straganach znaleźć brzoskwiń (4zł/kg) na wagę, wszędzie mają te pakowane :/ Nabyłem też wielki słój oliwek, na które ostatnimi czasy mam ciągle smaka (18zł z hakiem w Lidlu). Nigdzie nie ma wiśni. Nie wiem czy już po sezonie, przegapiłem?
Może Cię zainteresuje:

1 komentarze

  1. Też się załapałam na to awokado, ale była radość :D Wiśnie są, ale w mniejszych warzywniakach i na targowiskach. Chyba się powoli kończą, tak jak czereśnie.

    OdpowiedzUsuń

Like us on Facebook

Subscribe